Vrátenie daní a preplatkov zo zahraničia

Vrátenie daní a preplatkov zo zahraničia s TJ-Legal

Vráteniu daní a preplatkov zo zahraničia sa venujeme už od roku 2008. Špecializujeme sa na UK (Anglicko), Nemecko, Rakúsko, Česko, Írsko a Holandsko, kde našim klientom zabezpečujeme správne podanie žiadosti o vrátenie preplatku daní.

Na začiatku sme sa zamerali na vrátenie daní z UK a Írska, neskôr sme do nášho portfólia pridali Holandsko. Od roku 2012 poskytujeme možnosť podať žiadosť o vrátenie preplatku daní z Nemecka, Rakúska a Česka. Naši klienti môžu využiť aj služby spojené s podávaním daňového priznania na Slovensku, keď môžu využiť naše služby podania daňového priznania fyzických osôb (daňové priznanie typu A aj typu B).

TJ-Legal nie je len daňové priznanie a vrátenie daní zo zahraničia

Spoločnosť TJ Legal poskytuje svojim klientom, okrem služby vrátenia daní a podania žiadosti o vrátenie preplatku daní zo zahraničia, podania daňových priznaní na Slovensku, aj možnosť získať príspevok na zdravotné poistenie Zorgtoeslag a príspevok na odlučné Algemene heffingskorting z Holandska.

Naši klienti môžu využiť spracovanie žiadosti o rodinné prídavky z Nemecka, prídavky na deti z Rakúska a prídavky na deti z Holandska alebo získanie preplatku na sociálnom príspevku USC (Universal Social Charge) z Írska

Vrátenie daní zo zahraničia s TJ-Legal pre klientov z celej Európy

Služby vrátenia daní a podávanie žiadosti o vrátenie preplatku na dani zo zahraničia využívajú klienti zo Slovenska, ale stretávame sa aj so zahraničnými klientmi, pracujúcimi v krajinách Európskej únie.
Až jednu desatinu klientov a žiadateľov o vrátenie preplatkov na dani máme z Českej republiky, Francúzska, Indie, Španielska, Poľska a Maďarska, ktorí sa stotožnili s našimi hodnotami pri poskytovaní služieb v oblasti vrátenia preplatku daní zo zahraničia - pružná a rýchla komunikácia, otvorenosť, transparentnosť a čestnosť.

Marián Varga

Interiér TJ-Legal

Marián Varga

Kancelárie TJ-Legal

Marián Varga

Kancelária TJ-Legal

Marián Varga

Sed posuere consectetur est at lobortis. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur.